Фіналісти Телеком-акселератора 2.0 обрані

06.10.2017

Фіналісти Телеком-акселератора 2.0 обрані

4 жовтня на території інноваційного парку UNIT.City відбулась фінальна подія Телеком-акселератора Radar Tech за підтримки Київстар - DemoDay 2.0. Всі учасники акселераційної програми презентували свої проекти та ділились власними досягненнями, а Київстар разом з Radar Tech назвав стартапи, обрані для комерційного запуску в партнерстві з телеком-оператором.

Серед фіналістів:

1.mBill

Сервіс з прийому платежів для малого та дуже малого онлайн бізнесу та приватних осіб, що приймають платежі на карту, в т.ч. тих, що ведуть бізнес в соціальних мережах.

2.WInfoSpot

Інтерактивний сервіс взаємодії з клієнтами в точках продажі та обслуговування, з використанням звичного каналу Wi-Fi. Пропонує широкий набір інструментів для створення та редагування персоналізованого контенту (рекламні пропозиції та інформація) на локації без необхідності реєстрації користувача.

3.HexWix

Рекрутинговий сервіс для кіберспорту. Веб-портал для пошуку команд та гравців до команд.

4.Simo AR

Браузер доповненної реальності, інноваційний маркетинговий інструмент з можливістю візуального пошуку.

5.UnexploredCity | Недосліджена країна

Соціальна платформа тематичних електронних екскурсій містами України з розгалудженою базою експертів.

 

Перші чотири стартапи отримали можливість комерційного запуску з компанією Київстар. Проект UnexploredCity отримав контракт в рамках корпоративної соціальної відповідальності телеком-оператора.

"Завдяки телеком-акселератора наші команди отримують навчання, навички і - найголовніше - потенційний контракт з найбільшим гравцем на телеком-ринку Східній Європі. На старті у нас було 1866 заявок, 34 потрапили до півфіналу і 11 - в фінал ", - зазначив глава правління Radar Tech Максим Бахматов.

Під час Пітч стартаперів відзначали, що за час акселерації в проектах допрацьовувалися бізнес-моделі, а іноді і повністю змінювалася концепція.

"Ми прийшли в Київстар з бета-версією продукту. Зараз у нас повноцінне рішення і запущений пілот з компанією ", - розповів Станіслав Островський, CEO mBill.

 

 

 

CEO стартапа HexWix Роман Сіренко зазначив: "За час акселерації ми пройшли довгий шлях запуску MVP, запуску пілота і бета-версії сайту. Також за короткий проміжок часу ми домоглися приросту аудиторії, збільшили тривалість сесії на сайті і виконання цільових дій користувачем ".

Також в рамках події президент компанії Київстар Петро Чернишов і digital-директор Віталій Султан представили платформу Veon, яка буде працювати в мережі оператора навіть при нулі на мобільному рахунку і відсутності запасу мегабайтів. Вона поєднує в собі функції месенджера і контент-майданчика і настроюються сервісів.

Фінальний етап Телеком-акселератора 2.0 тривав 11 тижнів. За цей час команди допрацьовували проекти, слухали лекції експертів, отримували менторську підтримку від топ-менеджерів Київстар.