Почни подорожувати своєю країною разом з Unexplored City / Недосліджена країна

21.09.2017

Почни подорожувати своєю країною разом з Unexplored City / Недосліджена країна

Українці все рідше подорожують рідною країною і все частіше прагнуть за кордон, тим більше з умовами безвізового режиму. Найчастіше ми навіть не знаємо, які дивовижні місця й пам'ятки не помічаємо. Команда стартапу «UnexploredCity|Недосліджена країна» вважає, що настав час пізнати свою країну кращою. Марина Чорновіл, СЕО проекту й двигун українського туризму, ділиться історією створення сервісу.

Все почалося не так давно: рік тому, сидячи за чашкою кави, Марина й Максим - майбутні CEO та CTO проекту UnexploredCity - обговорювали чергову поїздку. І мова йшла не про Україну. Зрозумівши те, що абсолютна більшість друзів і знайомих подорожують за кордон, несправедливо забуваючи, наскільки красивою і незвичайною буває рідна країна, Марина і Макс прийшли до висновку, що треба з цим щось робити.

Для того, щоб підготуватися до будь-якої поїздки, слід вивчити купу блогів, переглянути десяток форумів, скласти мільйон маршрутів на всі випадки життя. На жаль, не завжди на таку ретельну підготовку є час. А іноді буває так, що ти опиняєшся в невеликому незнайомому, але дійсно чарівному місті, про який в інтернеті написано зовсім небагато. Потрапляючи в таку місцину, залишається тільки допитуватись у місцевих жителів або покладатися на волю випадку і вдачу.

Такі роздуми за чашкою кави й послугували поштовхом для створення сервісу, який дозволив би кожному розповісти історію свого міста.

Команда стартапу вже не перший рік разом: Марина Чорновіл (СЕО) та Максим Шкарупа (СТО) знають один одного зі шкільної парти. Дружба, перевірена роками, переросла в активну роботу над спільним проектом. Згодом в команді з'явилися СІО Дмитро Кардашук, копірайтер і контент-менеджер Настя Медведєва, розробники Іван Горобець і Алекс Логвиненко, тестувальник Наталія Дюкарева.

 

«Ми постаралися створити ресурс, за допомогою якого подорожувати і пізнавати рідну країну стане легко та цікаво. У будь-який момент дня чи ночі».

Марина Чорновіл

СЕО UnexploredCity | Недосліджена країна

 

Як розповісти про улюблене місто так, щоб мандрівник закохався в нього після першої ж прогулянки? Можна показати місце таким, як воно є - провести людини вуличками та двориками, поділитися улюбленими місцями, розповісти про важливі події. В реальному житті не завжди є час та можливість для такої екскурсії, а ось віртуально організувати це набагато простіше. Соціальна туристична платформа, де кожен бажаючий може стати гідом, й формат електронних екскурсій саме для цього і потрібен, щоб ділитися улюбленими маршрутами і закохувати в своє місто туристів.

UnexploredCity надає сервіс з реєстрацією в один клік, простою формою створення текстової екскурсії, й можливістю підвантаження фотографій. Після модерації протягом 3 днів ваш маршрут з'являється в мобільному додатку та тревел-помічниках у Telegram і Facebook Messenger. Тепер будь-який мандрівник, опинившись в вашому місті, може пізнати його, зробити «своїм».

«З першого погляду - «yet another travel guide». Але ні, він приходить до тебе в телефон сам. Бот в месенджері, який змушує тебе прострибати містом години дві без перепочинку, побачити небанальні пам'ятки, описані, як я здогадуюся, небанальними авторами - професійними краєзнавцями та гідами. І те, що це саме бот - це супер, адже сервіс приходить прямо в середовище проживання користувачів, не змушуючи їх завантажувати додаток».

Карина Лапіна

Product Lead, SOLAR Digital,

ментор Radar Tech

 

 

У Телеком-акселератор 2.0 RadarTech за підтримки Kyivstar команда йшла  усвідомлено та з метою перевірити всі гіпотези (за допомогою бази абонентів телеком-оператора зробити це нескладно), провести пілотний проект-рішення і дізнатися у менторів програми всі секрети ведення бізнесу. Після презентації проектів в Київстар команда UnexploredCity ще раз переконалася в тому, що вектор розвитку обраний правильно. Для успішної інтеграції рішення необхідно виконати ще чимало роботи, але час на це ще є. На заключному Demo Day в жовтні команда продемонструє результати роботи над проектом - рекомендуємо стежити за анонсами.