Порятунок ЖКГ послуг України - WINDIM24

23.08.2017

Порятунок ЖКГ послуг України - WINDIM24

Абревіатура «ЖКГ» в українців часто асоціюється з проблемами й пережитками минулого: поганим сервісом, хамовитими співробітниками, складними бюрократичними процедурами й сотнями паперових довідок. Поки всі скаржаться та страждають, намагаючись розібратися в комунальних рахунках, молода команда з Вінниці працює над створенням стартапу WINDIM24, який допоможе виправити ситуацію, поліпшити та спростити сферу комунальних послуг в країні.

У 2014 році група добровольців з самого нуля створила незалежний центр підтримки Об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) у Вінниці. У 2015 році на їх плечі лягло управління та підтримка ОСББ усієї Вінницької області, а ще через рік - команда почала виходити на інші міста України. В цьому році, проаналізувавши всі недоліки програмних забезпечень, які вирішують тільки точкові питання управління ЖКГ, команда майбутнього стартапу прийшла до одноголосного рішення створити сервіс, який допоможе оптимізувати управління житлово-комунальним господарством та спростити взаємодію між мешканцями будинку та його управителями.

Так і виникла ідея створення єдиного онлайн вікна послуг ЖКГ для всієї України. WINDIM24 - невелика команда активістів, яка почала втілювати в життя актуальний на сьогоднішній момент проект.

Всі учасники команди вже мали чималий досвід роботи в управлінській компанії, тому як ніхто інший розуміли необхідність автоматизації житлово-комунальних послуг, діяльності, яку всі з них робили «руками».

Мабуть кожен стикався з плутаниною при оплаті комунальних рахунків або з неможливістю викликати потрібного фахівця в бажаний час при поломці в будинку. У кого-то протікають труби, у когось - постійно ламається ліфт. Команда WINDIM24 трудиться над тим, щоб подібні проблеми можна було вирішити просто і оперативно: зайти в одне вікно і знайти все, що стосується будинку, квартири і різних питань їх обслуговування.

WINDIM24 - це сервіс автоматизації ЖКГ індустрії України. Для жителя це зручне рішення, де в одному місці можна вирішити всі свої проблеми: від замовлення електриків-сантехніків та оплати комунальних платежів до вирішення питань з управителями ОСББ. Для управителів - це повноцінна програма з бухгалтерією для обліку та обслуговування будинку в цілому. Завершення роботи над MVP (працюючий прототип продукту) і вихід рішення на ринок запланований вже на цю осінь.

«Нам дуже пощастило, що на нашому стартаперском шляху вчасно з'явилися Radar Tech та Київстар. Зараз ми намагаємося використовувати цю можливість як покрокову інструкцію того, як грамотно і якісно запустити продукт. І поки нам все дуже подобається » - ділиться своїми враженнями від участі в Телеком-акселератор 2.0 співзасновник WINDIM24 Дмитро Сафіна.

Разом з Київстар WINDIM24 планує створити сервіс для ЖКГ послуг під брендом телеком-оператора. Умови інтеграції та можливості кобрендінга обидві сторони не визначили, адже попереду ще, як мінімум, два навчальних модуля Телеком-акселератора 2.0 і запуск пілотного проекту на базі оператора.

«Ми хочемо, щоб ера діджіталізаціі та переваги інтернету дійшли і до українського ЖКГ. Саме тому ми працюємо над тим, щоб автоматизувати рішення всіх житлово-комунальних проблем для жителів, голів ОСББ, управлінських компаній і житлово-комунального господарства в єдиному, зручному, і, головне, зрозумілому для всіх потенційних користувачів сервісі », - розповідає про цілі та плани СЕО та Product owner проекту Сніжана Бойко.

 

 

 

 

 

Попереду в команди багато роботи над MVP рішення та можливістю інтеграції з телеком-оператором. За результатами та успіхами команди слідкуйте разом з нами на ресурсах Radar Tech і Київстар.