Стартапи восени рахують: DEMO DAY в телеком-акселераторі ВДНГ-TECh за підтримки Київстар

10.10.2016

Стартапи восени рахують: DEMO DAY в телеком-акселераторі ВДНГ-TECh за підтримки Київстар

10 жовтня телеком-акселератор ВДНГ-TECh за підтримки Київстар оголосив результати першої програми розвитку телеком-стартапів, яка стартувала навесні цього року. Рішеннями, які були обрані оператором для обговорення умов комерційного запуску в першому півріччі 2017 року, стали 3 команди: Gravitec, inCust та Virbox. Крім того, в рамках корпоративної соціальної відповідальності, Київстар підтримає проект Nravo Kids, та надасть команді консультації та менторство.

 

«Одна з головних умов виживання корпорацій в сучасному світі — приплив нових ідей. Київстар не боїться експериментувати, тому ми підтримали телеком-акселератор. Це перший крок, за яким буде багато цікавих проектів та нових рішень», — коментує Петро Чернишов, Президент Київстар.

 

Gravitec — перший сервіс push-повідомлень, який об'єднує класичне хмарне рішення для малого та середнього бізнесу (ефективне повернення користувачів на сайт), унікальне рішення для підприємств — «Виділений сервіс» (розширені вимоги до безпеки і повний контроль над сервісом), і рішення для реселерів «White Label »(швидкий старт власного бізнесу з мінімальними витратами).

 

 

inCust — бескарткова програма лояльності для бізнесу «під ключ» за 15 хвилин. В порівнянні з конкурентними сервісами, рішення об'єднує кілька функцій: використання номера телефону замість пластику, доступ до єдиного комунікаційного простору для клієнта, миттєвий запуск навіть на смартфоні. inCust надає бізнесу інструмент набору клієнтської бази, утримання клієнтів та зростання прибутку.

 

 

Virbox — платформа для подорожей у форматі VR360. Команда займається як створенням VR контенту для подорожей, так і виробляє Teleport station — унікальні набори з картону для комфортного занурення у віртуальну реальність.

 

 

Nravo Kids — дитячі розвиваючі ігри для мобільних пристроїв (Android, ОС IOS і Windows Phone) з офлайнових доповненням. Проект вирішує проблему створення якісного українського контенту для найменших абонентів та їх батьків.

 

«Всі ми постійно чуємо експертні оцінки стартапів на ранніх стадіях: прийнято вважати, що 9 з 10 або 99% з 100% не доживають і до року. Один з важливих факторів, який до цього призводить, - незнання ринку та невдалі спроби знайти свій сегмент. У стартапів немає тієї експертизи, якою володіють корпорації: це і колосальний досвід роботи з клієнтами, роботи з ринком, а також інструменти для прорахунку та аналізу того, як буде сприйнятий продукт кінцевими споживачами. Саме для того, щоб об'єднати бажання стартапів розвиватися з експертизою, якою готові ділитися корпорації, ми створили технологічний кластер ВДНГ-TECh. У підсумку, в рамках нашого першого проекту з Київстар ми отримали відмінну синергію, від якої виграли всі: стартапи отримали безцінний досвід та можливість працювати в партнерстві з великим замовником, а корпорація - доступ до «свіжої крові» та проривних ідей », — розповідає про мету створення програми керівник телеком-акселератору Альона Калібаба.

ВДНГ-TECh — це технологічний кластер, який є частиною інноваційно-культурного центру ВДНГ. Навесні цього року команда ВДНГ-TECh, що складається з українських лідерів стартап-руху, анонсувала перший корпоративний акселератор - програму розвитку телеком-стартапів за підтримки Київстар.

Протягом 3 місяців 11-команд фіналістів телеком-акселератора вчилися у провідних експертів української та міжнародної стартап-екосистеми, а також у кращих фахівців Київстар для того, щоб доопрацювати свої проекти та отримати можливість спільного запуску продукту в партнерстві з телеком-оператором. Протягом 4 акселеративних модулів команди прослухали понад 240 годин лекцій від 37 експертів галузі.

 

 

Команди-резиденти, які пройшли 11-тижневу навчальну програму, — це 11 проектів в різних сферах: великий аналіз даних, VR, OTT, інтернет речей, інноваційні сервіси та додатки, які зможуть розширити список сервісів телеком-оператора.

Всі випускники телеком-акселератору продовжать роботу з менторами програми, отримають експертну підтримку та доступ до ексклюзивних навчальних матеріалів.