Польський фонд Impera Alfa інвестував в український проєкт Hideez

12 березня 2021

Українська компанія Hideez залучила інвестиції від польського фонду Impera Alpha для розвитку нового продукту 

Hideez – компанія, яка виробляє універсальні ідентифікатори людини для цифрового і фізичного світу. Компанія заснована у 2016 році українцями Олегом Науменко, Денисом Залізняком та Андрієм Коньковим, вже мала досвід залучення інвестицій від Concorde Capital, UUI ventures та інвестиційної групи ICU.

Hideez FIDO Security Key – це апаратний токен для простої та безпечної аутентифікації без пароля, який можна використовувати в усіх браузерах і платформах з підтримкою стандарту FIDO. Ключ є універсальним ідентифікатором, на якому можна зберігати паролі для різних ПК, дверей, керованих технологією RFID, комп’ютерних програм і веб-сервісів, а також використовувати його для зберігання і накладення цифрових підписів. Комплексне рішення Hideez містить в собі токен, клієнтську програму і сервер для управління обліковими даними. Пристрій усуває ризики фішингу та підвищує продуктивність роботи персоналу в фінансовому секторі, медичних установах, на виробничих лініях, в ритейлі і в логістиці. На сьогодні, Hideez FIDO Security Key – четвертий продукт компанії, в розвиток якого Impera Alpha інвестувала 250 000 EUR.

Компанія Hideez вже стала членом FIDO Alliance і сертифікувала свій продукт за стандартами FIDO U2F і FIDO2.

Всього Impera Alfa в партнерстві з Radar Tech, розглянула понад 40 українських стартапів, 10 з яких потрапили до другого туру переговорів. Hideez підійшов за всіма критеріями фонду: перспективність, інноваційність, масштабованість.

“Ринок кібербезпеки на сьогодні становить 175 млрд $ і планується, що він продовжить зростати в середньому мінімум на 8% в рік, що веде до зростання популярності й програм-менеджерів паролів, функціонал яких, в тому числі містить в собі універсальний цифровий ключ Hideez FIDO Key. Крім основних критеріїв, на які ми дивимося при спілкуванні зі стартапами, ми також звернули увагу на те, що засновник компанії, Олег Науменко, вже продемонстрував вміння і розуміння того, як починати проєкт з нуля та перетворювати ідею в успішний бізнес. А тому нам було цікаво підтримати новий продукт компанії”, – коментує Адам Вояцки, керуючий партнер Impera Alpha.

Нагадаємо, інвестиційний фонд Impera Alpha раніше оголосив про намір проінвестувати 2,5 млн євро в українські стартапи на ранніх стадіях. Партнером фонду в Україні є Radar Tech. В 2021 році Impera Alpha і Radar Tech продовжують пошук інвестиційно привабливих стартапів, фокусуючись на напрямках agritech. AI, blockchain, fintech, insurtech, cleantech і energy.

Основні вимоги до стартапів: рішення повинно бути інноваційним, мати комерційний потенціал і масштабованість, хоча б 20% від інвестицій команда повинна направити на R & D. Розповісти про своє рішення для того, щоб фонд розглянув можливість інвестування, можна за посиланням.

Поділіться