Radar Tech разом з Запоріжсталь відкривають набір до програми Zaporizhstal.Innovation

25 вересня 2020

 

А ви вже чули?

25 вересня Radar Tech та Запоріжсталь відкрили набір до програми Zaporizhstal.Innovation!

Програма Zaporizhstal.Innovation націлена на пошук і прискорену інтеграцію технологічних рішень і розробок в сфері металургії. З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере до 10 учасників, які отримають індивідуальну менторську підтримку від експертів Метінвест та Запоріжсталь, можливість перевірити потенціал рішення та провести пілот на базі компанії, а також допомогу та супровід для прискореного запуску комерційної співпраці.

Крім того, рішення: що покаже ефективність, можуть масштабувати на інші компанії холдингу Метінвест.

Основний фокус — технологічні стартапи та розробки, які можна використати для аналізу сировини на аглодоменному виробництві, або інші рішення, які допоможуть оптимізувати виробничі процеси Запоріжсталь.

Учасниками програми можуть стати промислові, інжинірингові компанії, наукові організації та технологічні стартапи з усього світу, які запропонують рішення бізнес-завдання від Запоріжсталь, і будуть готові доопрацювати продукт в короткі терміни під потреби компанії.

При відборі пріоритет буде у команд з готовими до тестування прототипами, які допоможуть компанії вирішити конкретну задачу – потоковий аналіз характеристик сировини в аглодоменному виробництві в режимі реального часу.

Дізнатися детальніше про завдання Запоріжсталь і подати заявку на участь в Zaporizhstal.Innovation можна до 15 листопада 2020 року включно на сайті: zinnovation.radartech.com.ua

 

Поділіться