Стартапи
Agri Food Startup Bootcamp I, II
СИТУАЦІЯ

EIT Food та Radar Tech прагнули підтримати українські agri-food стартапи у важкий період повномасштабної війни та допомогти вивести на новий рівень. Завдяки участі у програмі учасники отримали можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з можливостями виходу на міжнародні ринки та способами залучення фінансування.

ПІДХІД

Команда Radar Tech разом з EIT Food запустили програму яка складалась з двох частин: навчальної частини – Agri Food Startup Bootcamp та офлайн івенту – Agri-Food Startup Meetup & Networking.\

Протягом Agri Food Startup Bootcamp учасники працювали над розвитком своїх рішень, удосконалювали customer development, дізналися про програми підтримки від Європейського Інституту Інновацій та Технологій EIT Food, про можливості залучення грантів та інвестицій для Agri Food стартапів, а також готувалися до презентації своїх рішень перед потенційними інвесторами та партнерами.

Учасники, які успішно пройшли першу частину програми, мали  можливість презентувати своє рішення на офлайн події у Києві –  Agri-Food Startup Meetup & Networking. Подія складалась з трьох основних частин: панельна дискусія про те, як війна вплинула на Agri-Food сектор в Україні, пітчи учасників програми та виступ keynote спікера.

РЕЗУЛЬТАТ
91 команд (244 учасників) подали заявки на участь у програму;
36 команд пройшли програму;
130+ гостей відвідали захід Agri-Food Startup Meetup & Networking;
27 команд презентували свої рішення на Agri Food Startup Meetup (18 - офлайн, 9 - онлайн);
8 команд отримали сертифікати на менторську підтримку.