• Рік: 2022-2023
Корпоративна культура
Go to Business I, II
СИТУАЦІЯ

Метою програми було підтримати підприємницькі таланти в agrifood в Україні та за її межами, які попри всі виклики прагнуть розвивати свої бізнес-ідеї та перевтілювати їх на нові рішення та стартапи в майбутньому. Програма фокусувалась на наданні знань з трансформації інноваційних  ідей в бізнес, розвитку підприємницьких навичок через серію онлайн воркшопів від лекторів-практиків.

ПІДХІД

Команда Radar Tech разом з EIT Food (найбільшою спільнотою харчових інновацій у світі) запустила інтенсивну програму GoToBusiness для учасників чиї рішення чи проєкти знаходяться на рівні ідеї. Програма тривала 2 тижні та містила 6 воркшопів, які охоплюють всі основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від ідей та розробки бізнес-моделей до фінансування стартапу та його презентації. Також в рамках програми були проведені менторські зустрічі з експертами різних галузей. У фіналі програми учасники з найкраще пропрацьованими рішеннями отримали фінансові призи та подарунки від EIT Food.
Головна мета програми полягала в тому, щоб допомогти учасникам протягом короткого періоду вдосконалити свою бізнес-модель.

РЕЗУЛЬТАТ
303 заявок від команд (у двох програмах);
128 учасників відібрано сумарно у дві програми;
38 фінальних виступів;
23 команди отримали подарунки від EIT Food;
9 команд отримали грошові призи.