ГРАНТИ ДЛЯ ІННОВАЦІЙНОГО БІЗНЕСУ: КАСКАДНЕ ФІНАНСУВАННЯ

23 квітня 2021

Прагнете розвивати бізнес, проте потребуєте додаткового фінансування? Розумієте, що варто впроваджувати цифрові інновації, але криза, спричинена COVID-19, ускладнює та відтягує процес?

Спробуйте залучити гроші на розвиток бізнесу від Європейської комісії. Ми в CIVITTA Україна вже допомогли залучити сумарно понад 3 млн євро фінансування для інноваційних компаній, тож радо проконсультуємо та підкажемо оптимальний шлях фінансування.

Чи чули ви про можливість каскадного фінансування? Якщо ні – розповідаємо:

Каскадне фінансування (фінансова підтримка третіх сторін) – це грантова можливість від Європейської Комісії , спрямована на підтримку стартапів та МСБ у розвитку цифрових інновацій. У програмі «Horizon Europe» каскадне фінансування застосовується у вигляді  конкурсів, оголошених у межах проєктів, що вже фінансуються.  Таким чином, механізм каскадного фінансування спрощує отримання та адміністрування коштів для для інноваційних стартапів та МСБ.

Механізм каскадного фінансування має переваги та надає більші шанси отримати грант. Можна виділити 5 основних причин, чому варто податися на каскадне фінансування:

  1. «Горизонт Європа» — це наступна рамкова програма досліджень та інновацій. Вона триватиме 7 років і замінить «Горизонт 2020» починаючи з 2021.
  2. Каскадне фінансування спрямоване на інноваційні стартапи та МСБ, а гранти варіюються від 50 000 до 200 000 євро без втрати частки компанії (equity-free funding)
  3. Процес участі є спрощеним порівняно з іншими європейськими програмами фінансування
  4. Програми каскадного фінансування є менш відомими, що зменшує конкуренцію та збільшує шанси на успіх
  5. Це можливість для компанії отримати доступ до європейської інноваційної екосистеми

 

Детальніше ознайомитись з відкритим конкурсами можна за посиланням: https://bit.ly/2UR2KSU

Для того, щоб отримати консультацію та супровід CIVITTA в залученні коштів, залиште інформацію про ваш бізнес за посиланням: bit.ly/3k4NxtA

Поділіться